+370 681 13485

labas@mokyklaatradimai.lt

08:15 - 15:00

Pirmadienis - penktadienis

Draugaukime
Facebooke

Komanda

Mūsų mokykloje mokytojas yra pagalbininkas ir vyresnysis draugas, kuris padeda vaikui siekti užsibrėžtų tikslų. Tikime, kad labai svarbus asmeninis santykis tarp moksleivio ir mokytojo, todėl tam skiriame ypatingą dėmesį. Kiekvienas mokinys turi savo asmeninį kuratorių, kuris nuolat palaiko ryšį su vaiku, todėl gali gerai pažinti mokinį ir daug jam padėti. Asmeninis kuratorius yra žmogus, kuris žino, kuo vaikas gyvena, padeda peržengti išyklančius sunkumus, kartu džiaugiasi sėkmėmis. Moksleivis jaučiasi saugiai, žinodamas, kad yra žmogus mokykloje, kuris yra dėl jo, kuriuo galima pasitikėti, kuris supras, padės įsivertinti, kas padeda, o kas trukdo mokymosi procesui, padrąsins. Dalykų mokytojai (mentoriai) padeda įsisavinant mokymosi medžiagą, o vaikas eina per ugdymo programą savo individualiu tempu, mokosi savarankiškai arba draugų grupėje, su mentoriais pasitardamas ir įsivertindamas savo asmeninę pažangą. Dalykų mokytojai taip pat ieško būdų, kaip padėti vaikui pajusti atradimų džiaugsmą, įgyti įgūdį mokytis.

LAURYNA
Asmeninė mentorė - kuratorė

Trokštu bent kiek savo indėliu padidinti vaiko asmenybės augimą ir savęs pažinimą tam, kad užaugusi tvirta asmenybė galėtų kurti šviesesnę ateitį visuomenėje.

LINAS
Matematikos mentorius

Manau, kad svarbiausia yra sužadinti pažinimo džiaugsmą ir norą mokytis visą gyvenimą.

MYKOLAS
Gamtos mokslų mentorius

Sveiki. Esu Mykolas. Nuoširdžiai manau, kad gyvenimas yra smagus ir įdomus

ASTA
Asmeninė mentorė - kuratorė

Mano misija čia - įsiklausyti ir išgirsti kiekvieną moksleivį, kad padėčiau jam mokytis kurti ryšius su savimi, kitais žmonėmis ir supančiu pasauliu.

Mintaute
MINTAUTĖ
Asmeninė mentorė - kuratorė

Mokytojas man yra pavyzdys, kuris mato kitą, kuris mato vaiką.

Mazvydas Alekna
MAŽVYDAS
Mokyklos vadovas, matematikos mentorius

Mano gyvenimo moto - „Pažinimo džiaugsmas“. Mokykla yra vieta, kurioje kiekvienas atranda save, savo pomėgius, gabumus, silpnybes.

DEIMANTĖ
Socialinių mokslų mentorė

Turiu kasdieninį asmeninį tikslą - surasti ir suprasti, kur gyvena vaikų smalsumas.

LAURA
Mokyklos vadovė

Ši mokykla man teikia didžiulį džiaugsmą. Čia gyvena laisvė.

FERNANDO
Anglų kalbos mentorius

Gera jaustis darbe kaip namie. Kiekvienas čia nuoširdžiai padeda augti vienas kitam.

KAMILĖ
Asmeninė mentorė - kuratorė

Mokykloje jaučiu laisvę būti savimi, o tai įkvepia ir skatina sudėti visas pastangas ir širdį (ir dar šiek tiek!) į pagrindinį tikslą - padėti augti vaikams, kad jie jaustųsi drąsūs būti tokiais, kokie yra.

VIRGINIJA
Lietuvių kalbos mentorė

Tikiu vaikais - jie žiūri į akis, stebina, klausia, ieško teisybės ir geba matyti Žydrąją paukštę!

AGOTA
Lietuvių kalbos mentorė

Buvimas kompetetingu savo srities specialistu toli gražu neužtikrina mokinių aukštų rezultatų – juos įgalina pirmiausia nuoširdus domėjimasis kiekvienu mokiniu.