08:15 - 15:00

Pirmadienis - penktadienis

"Išmokstame ne tada, kai mus moko. Išmokstame, kai dirbame patys". John Holt

Prašome skirti 1,2% nuo savo sumokėto GPM Mokyklai „Atradimai“

Prasidėjo 2020 metų pajamų deklaravimas. Gyventojai turi teisę dalį savo jau sumokėto pajamų mokesčio skirti paramos gavėjams, ir Mokykla “Atradimai” yra vienas iš jų. Būsime dėkingi už Jūsų 1,2% GPM paramą mūsų mokyklai. Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 305593415.

Esame ne pelno siekianti mokykla, trokštame plėstis, turime svajonių šiai mokyklai, be to, labai norime palengvinti mokesčio naštą sunkiau gyvenančioms šeimoms, tad jūsų parama išties mums labai svarbi.

Čia tiksli instrukcija, kaip tai padaryti:

1. Prisijunkite prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos čia – https://deklaravimas.vmi.lt

2. Spauskite PRISIJUNGTI PRIE EDS;

3. Pasirinkite, per kokią išorinę sistemą prisijungsite ir prisijunkite prie sistemos.

4. Elektroninio deklaravimo sistemoje skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite „Pildyti formą“ -> „Pildyti naują formą“. Jei pildote pirmą kartą, paieškos laukelyje „formos kodas“ įveskite „FR0512“. Jei jau esate skyrę paramą ankstesniais metais, pasirinkite „Pildyti ankstesnės pagrindu“ ir pasirinkite FR0512 v.4 formą.

5. Pasirinkite formą FR0512; joje užpildykite: E1 eilutė langelis E1: pasirinkite “2” – tai gavėjo tipas; Į formos laukelį E2, kur reikia nurodyti identifikacinį paramos gavėjo numerį, įrašykite 305593415; E3 Langelį palikite tuščią; E4 langelyje nurodykite, kiek procentų pajamų mokesčio skiriate paramai: “1,2”; E5 langelyje pasirinkite “2020” (galima nurodyti, kad tai pačiai organizacijai skirsite paramą ir kelis ateinančius metus, šį pasirinkimą galima bet kuriais metais pakeisti).

4. Tuomet spauskite mygtuką „Pateikti deklaraciją “. Viskas! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *