08:15 - 15:00

Pirmadienis - penktadienis

"Išmokstame ne tada, kai mus moko. Išmokstame, kai dirbame patys". John Holt

Apie paauglystę Marijos radijo laidoje kalba “Atradimų” vadovai Laura ir Mažvydas Aleknos 

Paaugliai_šeimos židinys

Radijo laidoje kalbama apie 4 svarbiausius psichologinius poreikius, kuriuos turime ypatingai atliepti paaugliams, idant jie subręstų kaip asmenybės ir atrastų savo tapatybę. Prasmingi ryšiai, autonomija, kompetencija ir dosnumas – tai keturios kolonos, ant kurių stovi kiekvienas žmogus, arba, priešingai, svirduliuoja, jei viena iš šių kolonų pasirodo esanti per silpna. Kaip šiuos poreikius atpažinti, išskirti ir atliepti? Kaip išbūti su paaugliu? Kaip padėti darniai atsiskirti nuo tėvų? Ir, žinoma, kaip motyvuoti mokytis? Daug svarbių paauglių pažinimo gairių “Šeimos židinio” laidoje atskleidė Mokyklos “Atradimai” įkūrėjai ir vadovai Laura ir Mažvydas Aleknos.

Laidos klausyti galite čia

Spotify arba Marijos radijo svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *