08:15 - 15:00

Pirmadienis - penktadienis

"Išmokstame ne tada, kai mus moko. Išmokstame, kai dirbame patys". John Holt

Interneto greitkelis saugiai kelionei

Technologijos yra neatsiejama šiuolaikinio švietimo dalis.  Neisivaizduotume mokyklos be gero ir saugaus interneto ryšio. Kiekvienas moksleivis darbui naudoja asmeninį kompiuterį,  o interneto debesyje gali rasti visą reikalingą  ugdymo turinį. Tai reikalui esant praplečia nuotolinio ir hibridinio mokymosi galimybes. 

Mokykloje „Atradimai“ įdiegėme vieną moderniausių interneto tinklo valdymo sprendimų.  Nuo šiol kiekvienas vaikas prie interneto tinklo jungiasi asmeniniu vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Tai leidžia kontroliuoti prisijungusių įrenginių kiekį ir užtikrinti, kad medijos pamokų metu būtų naudojamos ne pramogoms, o ugdymo tikslams pasiekti.  Dinaminis duomenų srauto paskirstymas garantuoja greitą ir stabilų interneto ryšį,  nepriklausomai nuo prisijungusių vartotojų skaičiaus.  Integruota ugniasienė saugo įrenginius nuo nepageidaujamo turinio ir kenkėjiškų programų.

Netolimoje ateityje žadame prisijungti prie Lietuvos mokslo ir studijų institucijų tinklo, kas dar labiau praplės naudojmosi interneto tinklu galimybes.

Comments are closed.