08:15 - 15:00

Pirmadienis - penktadienis

"Išmokstame ne tada, kai mus moko. Išmokstame, kai dirbame patys". John Holt

Nauji “Atradimų” bendradarbiai – Kauno tvirtovės VII fortas

Džiaugiamės pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Kauno tvirtovės VII fortu  – gamtos ir tiksliųjų mokslų mokykla. Forte įrengtos profesionalios laboratorijos, o biochemijos, genetikos, sintetinės biologijos  užsiėmimus lanko ne tik Kauno, bet ir kitų Lietuvos miestų moksleiviai. Fortas neslepia ambicingo tikslo tapti geriausia Rytų Europos gamtos mokslų laboratorija, kurios durys atviros moksleiviams. Užsiėmimai VII forte papildys mūsų mokyklos gamtos mokslų programą, čia vyks fizikos, chemijos ir biologijos laboratoriniai ir eksperimentiniai darbai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *