08:15 - 15:00

Pirmadienis - penktadienis

"Išmokstame ne tada, kai mus moko. Išmokstame, kai dirbame patys". John Holt

Europos solidarumo korpuso kokybės ženklas

Norime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklai “Atradimai” septyneriems metams suteiktas Europos solidarumo korpuso kokybės ženklas. Tai leis mokyklai priimti savanorį iš užsienio. Šiais metais jau turėjome šios patirties, kuomet prie mūsų komandos prisijungė Luis iš Ispanijos vienai pamokai per savaitę. Buvo smagu stebėti, kaip vaikai džiaugiasi, be galo nori bendrauti, papasakoti apie save, sužinoti apie jį, išmokti kalbos bent keletą žodžių. Kokybės ženklas įgalins mus priimti savanorį nuolatiniam darbui ir buvimui bendruomenėje. Moksleiviams tai puiki proga pažinti kitą kultūrą, kitą kalbą, mokytis priimti skirtingumus, padėti kitam žmogui įsilieti į bendruomenę, pasirūpinti ir būti atviru. Tai, žinoma, taip pat ir puikios sąlygos moksleivių augimui užsienio kalbų įgūdžiuose. Džiaugiamės ir jau laukiame susitikimo su mūsų naujuoju draugu iš svečios šalies.

Comments are closed.