08:15 - 15:00

Pirmadienis - penktadienis

"Išmokstame ne tada, kai mus moko. Išmokstame, kai dirbame patys". John Holt

Dar galima prisijungti!

Ar dar prisimeni tą džiaugsmą, kai atrandi kažką labai nuostabaus?

Mūsų moksleiviai ir jų tėvai sako, kad būtent taip jaučiasi, atradę Mokyklą “Atradimai”. Ir tai taip gera!

Mūsų būrys gausėja, bet vietų dar turime – priimame penktokus bei šeštokus.

Ši mokykla skirta toms šeimoms, kurių netenkina konkurencija pagrįsta švietimo sistema. Dar labiau – tiems, kurie tiki ir pasitiki savo vaiku, kad jis turi žinių troškimą, yra apdovanotas, gebantis ugdytis iniciatyvą, savarankiškumą, atsakomybę, kad jis gali skleisti būtent jam duotus talentus, nesistengdamas peršokti per visas įmanomas karteles, kad gali klysti ir vis tiek eiti pirmyn. Mes padėsime!

Subūrėme jaunų mokytojų komandą, kurie padeda, bet ne vadovauja. Padeda laikytis pagarbos – gerbti savo ir kitų ribas, padeda ugdytis asmenybę, atrasti nepažintas žemes, pajusti džiaugsmą mokytis gyvenimui, padeda rinktis kelius, kurie teiktų prasmę.

Dirbame pagal laisvosios mokyklos modelį, kuris yra suderintas su bendrojo ugdymo programomis. Moksleiviai įgis visus pagrindus, kuriuos turi įgyti jaunuoliai, tačiau leidžiame gilintis į tai, kur labiausiai šaukia širdis. Mokomės išgirsti ir ją. Nekalame beprasmiškai. Mokomės. Augame. (Ir egzaminams pasiruošime metui atėjus.)

Gal širdis kužda, kad tai yra kaip tik tai, apie ką seniai svajojote? Ko troškote savo vaikui? O gal nedrįsote? Gal kilo milijonas klausimų? Susitikime – susipažinsime!

Kontaktus rasite čia https://www.mokyklaatradimai.lt/kontaktai/

Dirbame Kaune, šiuo metu mokykloje mokosi 14 moksleivių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *