08:15 - 15:00

Pirmadienis - penktadienis

"Išmokstame ne tada, kai mus moko. Išmokstame, kai dirbame patys". John Holt

Kviečiame į stovyklą!

DĖMESIO! Jau vyksta registracija į patyriminę dienos stovyklą 10-12 metų vaikams “5 Kauno amžiai”, kuri vyks Kauno senamiestyje ir Kauno apylinkių gamtoje rugpjūčio 17-21 dienomis. Nersime į istoriją kitaip! Kasdien tyrinėsime vieną Kauno amžių – laikmetį ir stengsimės pajusti bei patirti tai, ką jautė to amžiaus Kauno gyventojai. Bandysime nugalėti kryžiuočius, ištrūkti iš Kauno požemių, gabensime neštuvais sukilėlius per sengirę, tūnosime “pelkėje”, dalyvausime protmūšiuose, ieškosime paslaptingų senamiesčio vietų ir dar daug visko veiksime! Kasdien praleisime nuo 8 ryto iki 18 valandos kartu, kartu valgysime 3 kartus per dieną (kartais tai, ką valgė senieji Kauno gyventojai), kartu keliausime į gamtą.
Stovyklą ves mūsų mokytojai, steigėjai ir pagalbininkai. Stovyklos kaina 100 Eu. Kaina tegul nebūna kliūtis! Susisiekime!

Comments are closed.